FAQs Complain Problems

कर्मचारी

Photo name Designation Section Email Phone
जगन्नाथ पन्त प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत ध.उ.म.न.पा. कार्यालय eo@dhangadhimun.gov.np 9858433111
महादेव जोशी शिक्षा अधिकृत बालबालिका तथा आधारभूत शिक्षा शाखा (प्रमुख) 9868440004
लोकराज उपाध्याय कृषि अधिकृत कृषि शाखा (प्रमुख) 9848427143
अनिता बुढाऐर महिला विकास अधिकृत महिला तथा बालबालिका शाखा (प्रमुख) 9868807603
समिर ठाँकुर पशु विकास अधिकृत पशु सेवा शाखा (प्रमुख) 9843141503
योगेन्द्र बहादुर चन्द आ.ले.प. अधिकृत आ.ले.प. शाखा (प्रमुख) / उपभोक्ता हित संरक्षण शाखा 9848445722
हरि सिंह साउद अधिकृत सहकारी तथा रोजगार प्रबर्द्धन शाखा (प्रमुख) 9858426155
दीजराज भट्ट डिभिजनल ईन्जिनियर शहरी बिकास तथा प्राविधिक शाखा (प्रमुख) ९८४८४२५१९८
सरस्वति जोशी लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा (प्रमुख) 9858422335
सत्यराज जोशी शाखा अधिकृत योजना तथा बजेट शाखा (प्रमुख) 9851080572
लेखनाथ ‌ओझा आ.ले.प. अधिकृत वातावरण तथा विपद व्यवस्थापन शाखा (प्रमुख) 9848425401
सुरेन्द्र सिंह कार्की प्रशासकीय अधिकृत/सूचना अधिकारी आन्तरीक व्यावस्थापन तथा खरिद शाखा /सूचना शाखा (प्रमुख) dhangadhimun2013@gmail.com 9848720849,091-520733
बागेश्वर दत्त ओझा अधिकृत भुमि व्यावस्थापन शाखा (प्रमुख) 9848128388
भुवन बहादुर शाही नापी अधिकृत घर नक्सा शाखा (प्रमुख) 9848560555
कुम्भ राज शर्मा सि.अ.हे.व. स्वास्थ्य शाखा (प्रमुख) 9848432811
टेक राज भट्ट अधिकृत पर्यटन तथा संस्कृति प्रवर्द्धन शाखा (प्रमुख) 9848431386
ई. सूर्य प्रकाश उपाध्याय कम्प्युटर इन्जिनियर संचार तथा सुचना प्रविधि शाखा (प्रमुख) ict@dhangadhimun.gov.np light23sun@gmail.com ९८४८६८६९४२
टंक बिस्ट शाखा प्रमुख सामुदायिक विकास शाखा (प्रमुख) bisttanka@yahoo.com
हरि प्रसाद भट्ट अधिकृत सरसफाई व्यवस्थापन शाखा (प्रमुख) 9868433086
चन्द्र ब. महरा रोजगार संयोजक राेजगार सेवा केन्द्र (प्रमुख) rojgarsewakendradhn@gamil.com 9848732924
कृष्ण प्रसाद जोशी जिन्सी इकाई जिन्सी इकाई (प्रमुख) 9848420003
अकबर चन्द शिक्षा अधिकृत माध्यमिक शिक्षा शाखा (प्रमुख) ९८६८५४२६६६
डिल्ली राज ओझा वारिष्ठ लेखा अधिकृत प्रशासन तथा जनशक्ति विकास शाखा / राजस्व व्यवस्थापन शाखा dillirajojha72@gmail.com 9848424852
समिर ठाकुर पशु चिकित्सक पशु सेवा शाखा 9858426156
पंकजा कुमारी जोशी महिला विकास अधिकृत महिला तथा बालबालिका शाखा 9849693120
घुम्मन सिंह बडायक शिक्षा अधिकृत युवा तथा खेलकुद शाखा 9858423315
दाताराम जोशी इन्जिनियर योजना /प्राविधिक शाखा 9858421184
पुष्प राज भट्ट इन्जिनियर योजना /प्राविधिक शाखा 9858420046
मेघराज जोशी अधिकृत कृषि शाखा 9843749774
खडक सिंह कुन्जेड़ा कानुन अधिकृत (छैठौं) कानुन शाखा khadak.kunjeda2043@gmail.com 9848470295

Pages